معرفی شرکت

توضيحات کوتاهي در مورد شرکت

سنگهای CPS از خرد شدن و احیای سنگهای طبیعی بدست می آید به این صورت که سنگهای طبیعی و مرغوب کوه توسط دستگاه هایی بسیار پیشرفته خرد شده و مجددا توسط دستگاه های پیچیده و با تکنولوژی روز دنیا احیا می شود. در این روش سنگهای تولید شده از ۹۶ تا ۹۷ درصد سنگ خالص به همراه مقدار کمی رزین بدست می آید. همین امر موجب می شود که این سنگها از تمامی خواص سنگ های طبیعی برخوردار بوده و علاوه بر آن مزیتهای چشمگیری نیز به آن اضافه می شود.

معرفی شرکت

شرکت مهندسی چلیپا از سال ۷۰ فعالیت خود را در زمینه طراحی و نصب و سرویس نگهداری تاسیسات ساختمانی آغاز کرد اما بعد از گذشت چندی اقدام به واردات سنگهای لوکس ساختمانی از ایتالیا نمود که با وجود قیمت تمام شده بالا اما استقبال بسیار خوبی از آن به عمل آمد و در زمره یکی از متریال های پرفروش ساختمانهای لوکس تهران و بسیاری از شهرها قرار گرفت.

بعد از مدتی با وارد کردن سیستمهای فوق پیشرفته ایتالیایی به ایران شرکت اقدام به تولید اینگونه سنگها نمود که به جرات می توان گفت که از لحاظ کیفیت با سنگهای ایتالیایی برابری می کند (البته به علت وجود سنگهایی با کیفیت بالاتر در ایران نسبت به کوههای ایتالیا شاید بتوان گفت که سنگهای تولید شده توسط این شرکت از سنگهای ایتالیایی از کیفیت بالاتری برخوردارند). که نهایتا به علت تولید داخلی قیمت تمام شده محصولات به شدت کاهش یافته و سنگهایی بسیار با کیفیت تر و با قیمتی بسیار مناسب تر در اختیار مشتریان قرار گرفت

تيم تخصصي و همکاران ما معرفی شرکت

به همت کارشناسان و مهندسین شرکت مهندسی چلیپا، این شرکت جزو یکی از بهترین شرکتهای تولید کننده سنگ در ایران می باشد که راه را برای ایرانی آباد تر و زیبا تر برای همه می گشاید.