ستون سنگی

ستون سنگی شرکت چلیپا، یکی از منحصر به فرد ترین ستون های موجود در ایران است.

جهت مشاهده مشخصات و تصاویر ستون سنگی بر روی عکس زیر کلیک کنید

 

ستون سنگی

ستونهای بد قواره موجود در ساختمانها می بایست توسط پارامتری پوشانده شوند تا هم زیبایی لازم به کار بخشند و هم از استقامت خوبی برخوردار باشند تا در اثر گذشت زمان دچار فرسودگی نگردند.

پارامترهایی همانند فوم یا گچ و سیمان و بتن زیبایی لازم به کار را نمی بخشند و از سویی دیگر در مقایسه با سنگ از ماندگاری کمتری برخوردارند.

از سویی دیگر برش قله سنگها و تخلیه فضای داخلی آنها هم از لحاظ قیمت مقرون به صرفه نیست و هم به علت داشتن وزن حجمی بالا قابل استفاده در طبقات نمی باشد.

یکی از روشهای متداول و بسیار عالی روش سگمنت سازی ستون سنگی است. البته برای ساخت به روش سگمنت در صورت عدم وجود دستگاههای مخصوص، سگمنتها مشخص شده و ماهیت یکنواختی ستون را از بین می برد و نهایتا از زیبایی کار می کاهد.

شرکت چلیپا با بهره گیری از دستگاه فوق پیشرفته BTR ایتالیایی سنگها را برش زده و موجب می شود که سنگها در یکدیگر کلیک شده و بدون هیچگونه درز و سگمنتی دیده شوند.

یکی دیگر از محسنات و مشخصات یکتای ستون سنگی cps در تنوع در رنگ بندی و ظاهر خاص آنهاست. به گونه ای که به علت تنوع بسیار بالای رنگبندی دست طراح و کارفرما را برای طراحی و اجرای زیبا باز خواهد گذاشت تا متناسب با رنگ بندی کف و دیواره، طرح و رنگ ستون را متناسب با سلیقه خود انتخاب نمایند.

ستونها در رنگهای سفید صدفی، سفید رگه دار، قرمز، سبز، زرشکی، مشکی، قهوه ای، کرم و ….. قابل ارائه است.

سخن پایان آنکه شرکت چلیپا ستونهایی مستحکم و زیبا با رنگ بندی متنوع و همچنین با قیمتی بسیار عالی و رقابتی را به کارفرمایان عزیز ارائه می دهد به گونه ای که قطعا از خرید خود لذت خواهند برد.

One thought on “ستون سنگی

پاسخ دهید