ستون سنگی

ستون سنگی شرکت چلیپا، یکی از منحصر به فرد ترین ستون های موجود در ایران است.

جهت مشاهده مشخصات و تصاویر ستون سنگی بر روی عکس زیر کلیک کنید

 

ستون سنگی

ستونهای بد قواره موجود در ساختمانها می بایست توسط پارامتری پوشانده شوند تا هم زیبایی لازم به کار بخشند و هم از استقامت خوبی برخوردار باشند تا در اثر گذشت زمان دچار فرسودگی نگردند.

پارامترهایی همانند فوم یا گچ و سیمان و بتن زیبایی لازم به کار را نمی بخشند و از سویی دیگر در مقایسه با سنگ از ماندگاری کمتری برخوردارند.

از سویی دیگر برش قله سنگها و تخلیه فضای داخلی آنها هم از لحاظ قیمت مقرون به صرفه نیست و هم به علت داشتن وزن حجمی بالا قابل استفاده در طبقات نمی باشد.

یکی از روشهای متداول و بسیار عالی روش سگمنت سازی ستون سنگی است. البته برای ساخت به روش سگمنت در صورت عدم وجود دستگاههای مخصوص، سگمنتها مشخص شده و ماهیت یکنواختی ستون را از بین می برد و نهایتا از زیبایی کار می کاهد.

شرکت چلیپا با بهره گیری از دستگاه فوق پیشرفته BTR ایتالیایی سنگها را برش زده و موجب می شود که سنگها در یکدیگر کلیک شده و بدون هیچگونه درز و سگمنتی دیده شوند.

یکی دیگر از محسنات و مشخصات یکتای ستون سنگی cps در تنوع در رنگ بندی و ظاهر خاص آنهاست. به گونه ای که به علت تنوع بسیار بالای رنگبندی دست طراح و کارفرما را برای طراحی و اجرای زیبا باز خواهد گذاشت تا متناسب با رنگ بندی کف و دیواره، طرح و رنگ ستون را متناسب با سلیقه خود انتخاب نمایند.

ستونها در رنگهای سفید صدفی، سفید رگه دار، قرمز، سبز، زرشکی، مشکی، قهوه ای، کرم و ….. قابل ارائه است.

سخن پایان آنکه شرکت چلیپا ستونهایی مستحکم و زیبا با رنگ بندی متنوع و همچنین با قیمتی بسیار عالی و رقابتی را به کارفرمایان عزیز ارائه می دهد به گونه ای که قطعا از خرید خود لذت خواهند برد.

One thought on “ستون سنگی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *