خدمات ویژه

پاره ای از خدمات ویژه شرکت مهندسی چلیپا به شرح زیر است:

بسته بندی

تک تک سنگها بر طبق استاندارد ایتالیا به صورت سلفون کشیده شده و پالت بندی شده در اختیار مشتری قرار می گیرد و همچنین بعد از پالت بندی تمامی پالتها تسمه کشی می شود تا حمل و نقل آن آسان گردد

مکمل و پودر بندکشی

به منظور چسبندگی و کیفیت بالاتر نصب، شرکت متعهد می گردد که به میزان مورد نیاز مواد افزودنی لازم را با پرداخت هزینه در اختیار مصرف کننده قرار دهد همچنین شرکت می تواند در صورت نیاز پودر بندکشی هم رنگ سنگ را به منظور زیبایی بیشتر در اختیار مشتری قرار دهد .

حمل و نقل رایگان

شرکت برای ارائه سرویس دهی بهتر و رضایت مندی مشتریان خریدهایی به متراژ ۳۰۰۰ متر را به صورت رایگان در شهر تهران تحویل می دهد .

قیمت فروش

شرکت مهندسی چلیپا به منظور رفاه حال هم میهنان عزیز قیمتی بسیار مناسب برای فروش کالاهای خود در نظر گرفته است. شعار این شرکت قیمت پایین تر، کیفیت بالاتر و فروش بیشتر است .

ارائه سنگ در ابعاد مختلف

شرکت مهندسی چلیپا امکان ارائه سنگ در ابعاد ۲۰×۲۰ تا ۱۸۰×۳۰۰ سانتیمتر را داراست که این مزیتی بسیار عالی برای اینگونه سنگها به شمار می آید .

ارائه طرح ها و نقش ها طبق سفارش مشتری

یکی از مزایای شگفت انگیز شرکت در امکان ارائه انواع سنگ در طرح ها و رنگ های مختلف (به صورت پر گل و کم گل و همچنین رنگ انتخابی توسط مشتری) است. همچنین شرکت می تواند بر روی سنگهای انتخابی توسط مشتری انواع طرحهای واترجت را تولید نماید .